Desatero

SKIP Děčín – naše desatero

1. Vybereme nejvhodnější střechu pro Váš dům

Ve svém oboru se skutečně vyznáme. Společnost SKIP působí na trhu již dvacet jedna let a její pracovníci jsou odborně školeni v nových technologických postupech.

Vyslechneme si Vaše představy a prohlédneme technický stav domu. Na tomto základě Vám vybereme nejlepší řešení vhodné pro Vaše bydlení i peněženku.

2. Každý zákazník je pro nás důležitý

Nezáleží na velikosti zakázky. Přistupujeme ke každému s maximální profesionalitou a péčí. Zodpovíme všechny Vaše dotazy. Střechu postavíme bez zbytečných odkladů.

3. Nabízíme jen ověřenou kvalitu

Materiály, se kterými pracujeme, jsou špičkové kvality opakovaně prověřené v praxi.

4. Jsme zárukou solidního přístupu

Nabízíme Vám jen takové střechy, které jsou vhodné pro typ Vašeho domu a zajistí Vám spokojenost na dlouhé roky. Dodržujeme předem dané termíny a kalkulace. Stavebníci budou ke zbytku domu přistupovat s největší opatrností.

5. Umíme jakoukoli střechu, kterou si vymyslíte

U nás máte bohatý výběr z tvarů a materiálů. Dokážeme zrealizovat každý Váš nápad, který nebude odporovat zákonům fyziky.

6. Zajistíme kompletní práce „na klíč“

Nová střecha je pro Vás bez starostí. Zajistíme vše, co je pro rekonstrukci nebo novou stavbu potřeba.

7. Naši zaměstanci ovládají svou práci velmi dobře

Profesionální příprava našich zaměstnanců je jednou z priorit. U nás máte záruku, že Váši budovu opravují lidé, kteří vědí, co dělají. Jsou opakovaně školeni, aby uměli pracovat s novými materiály a technologiemi.

8. Nabízíme široké množství doplňkových služeb

V rámci rekonstrukce nebo stavby nové střechy zajistíme veškeré doplňkové služby jako je stavba komína nebo zámečnické práce. S námi máte novou střechu skutečně bez dalších starostí.

9. S námi nejdete do rizika

Jsme stabilní firma s dlouholetou tradicí. Všechny realizované zakázky jsou vysoce pojištěné.

10. Postaráme se o vaši střechu další roky

Na střechy dostanete záruku až deset let podle použitého materiálu. Zaručujeme, že pokud se po uplynutí záruční doby objeví závada prokazatelně způsobená při její stavbě, opravíme ji zdarma.